کاربر میهمان خوش آمديد  |  ورود به پنل کاربري  | 
        امروز : 17 اسفند 1399
 

برای حفظ سلامتی خود 1 - در خانه بمانید - دست های خود را مرتب بشویید (حداقل 20 ثانیه با صابون)- 2 - هنگام سرفه یا عطسه دهان خود را با یک دستمال بپوشانید. 3 - اشیاء و سطوحی که اغلب لمس می کنید(موبایل، موس و....) را تمیز و ضد عفونی کنید. 4 - عادت کنید تا به چشم ،بینی و دهان دست نزنید 5 - از تماس نزدیک با افرادی که مریض هستند خودداری کنید.6 - در صورت داشتن تب،سرفه و تنگی نفس به پزشک مراجعه کنید

سال جهش تولید

برگزیده مطالب علمی

زمین در مقایسه با اقمار منظومه شمسی یک بیابان است 
 
افراد دو زبانه بهتر می‌توانند در درس خواندن تمرکز کنند! 

 

گرمترین سیاره زهره می باشد این سیاره درجه حرارت ثابتی دارد که 462 می باشد 

 

نفرات برتر آزمون جامع پایه هفتم
نام نام خانوادگی رتبه
مجتبی امیرسرداری 1
امیرمحمد امینی آبچوئیه 1
امیرعلی جعفری 1
محمدجواد رضائی سراجی 1
سیدامیرمهدی سلیمانی 1
كسری طباطبائی رنجبر 1
پارسا علی قارداشی 1
پوریا گلبابائی 1
مبین خزائی 1
احسان عظیمی 1
امیرسام ناظری تیله نوئی 1
علی بایرام زاده وایقان 1
بنیامین تركاشوندی 1
بردیا شیرزاد 1
عرفان عزیزی 1
متین منصوری 1
امیرعلی اله وردیان 2
ارشیا باقرزاده 2
محمدجواد كوهی 2
پارسا یوسف خان 2
امین افشاری 2
كیارش امیران 2
ابوالفضل گواهی دوست 2
امیرعرشیا محمد 2
بردیا مؤید 2
علی برزنونی 2
ولی الله پورهاشم سرحمامی 2
امیرمحمد جهانشاه 2
محمدمهدی شجاعیان 2
امیرمحمد محمودی علی آبادی 2
امیرحسین اسماعیلی 2
محمدحسین اسمعیلی 2
پدرام ایلبیك بهرام آبادی 2
سیدامیرعرفان پورامجد 2
مبین نورمحمدی 2
امیرمحمد یحیائی 2
مانی امینی 2
علی رضا جعفری 2
ایلیا حیدری 3
مازیار صمدزاده طرقی 3
شایان فرخ پیام 3
امیرمحمد بهرآبادی 3
بردیا كاظمی 3
علی محمدطاهری 3
پارسا استرآبادی 3
پویا استرآبادی 3
مهدی افشاری 3
علی تبریزیان 3
آبتین سلامت 3
بردیا امیری 3
محمدطاها سمیعی 3
پرهام صفرخانی 3
فرنود قیصری 3
ماهان ملكی 3
امیررضا عبدی 3
امیرمحمد نوروزی 3
پویان همتی شرفه 3
مهیار برجكی 3
سام جهانشاهی 4
متین كردچكنی 4
ابوالفضل منتظری 4
امیرعلی لحمی 4
محمدمهدی نعیمی جاوید 4
هیراد احدی 4
آریان اسدی 4
محمدصدرا اصغری 4
رضا بنویدی 4
سیدرضا موسوی 4
آرش نیكو 4
تیوان امامی كندوانی 4
سامان حلاجی 4
امیرعباس عالی 4
محمدامین اشتری 4
محمدمانی جوانی 4
رادوین دال كار 5
سیدمهدی سیدسجادی 5
سینا جعفرزاده 5
میلاد فولادوندی 5
امیررضا آفتابی خادر 5
پارسا رضائی گلندوز 5
امیرعلی جعفرپوركری بزرگ 5
امیرحسین بیابانی الكران 5
عرفان باغجری 6
امیرحسین خدادادی 6
محمدمرصاد رخیان 6
مانی سعیدی 6
سروش كرمی 6
امیرحسین گرانمایه زارع 6
امیرعلی مستحسن 6
محمدصالح واحدپرست 6
بردیا جعفری 6
كوروش ابوالقاسمی 6
امیرعباس ابوطالبی نائینی 6
محراب صائمی 6
علیرضا محمدحسینی 6
عطا نوابی 6
امیرعلی سروش علی آبادی 6
طاها طهماسبی حمید 6
محمدحسین فرخاری 6
رادین قاسمی 6
علی مؤمن 6
هومن جاریانی 7
محمدسینا یاری 7
امیرعلی ابراهیمی ورگورانی 7
ابوالفضل ناصری 7
آرمان ابوذری 7
احمدرضا عرب ورامین 7
علی محمدی چری 7
ماهان عشقی كلنادان 7
محمدباقر عربیان 8
علی سان محمدی 8
علیرضا اسمعیلی بمبیزی 8
علیرضا ذاكری 8
امیرسام فلاح جانبازی 8
محمدمیثم تاروردیلو 8
ارشیا گودرزی 8
محمدامین ابراهیمی 8
محمدجلال براتی 8
كسری رزوان 8
طاها زعفرانی 8
ایلیا فراهانی 8
امیرمحسن معروفی 8
شایان منصوری رودبنه 8
مهدی راحمی 9
محمدامین رحیمی 9
محمدرضا رحیمی 9
علی احمدی 9
امیررضا علی بخشی 9
امیرعباس كیانی 9
سینا خادمی 9
آرین عایل 9
علی نجفی 9
محمدصادق مكاریان خراسانی 9
امیرمحمد زحمت كش 10
سینا قریب 10
آرش آریانژاد 10
ایلیا شفیقی 10
امیرمهدی شم آبادی 10
ایلیا منصوری راوندی 10
احسان ابراهیمی سیدلری 11
عرشیا آذرنیا 11
امین رضا هاشمی برزآبادی 11
آرش فراهانی 12
امیرمهدی كرد 12
امیرحسین سوری 13
ایلیا سعید 13
امیرعلی ملكی 13
علی طربی 14
امیرارسلان حاجی فرجی عراقی 14
كسری فراهانی 14
محمدامین محمدیان 14
سیدكسری موسوی 14
رهام خسرویان عرب 14
دانیال یاسری 15
نفرات برتر آزمون جامع پایه هشتم
نام و نام خانوادگی رتبه
سروش ادریسی 1
حسام الدین بدری 1
علی رستگار 1
احسان فروتنی 1
امیرحسین قیاسی 1
سیددانیال میری قلعه سری 1
محمدامین نوروز 1
محمدصالح اصغری 1
سبحان انعامی عراقی 2
ماهان آرمان مجد 2
پارسا تركاشوندمرادآبادی 2
متین رضاخانی 2
امیدرضا رمضانی مقدم 2
حسین سلیمی 2
ایلیا قاسمی 2
ماكان مرزبان 2
امیرعلی نصراللهی 2
امیریوسف جوکار 3
پیمان حاجی طرخانی 3
كیارش داودآبادی فراهانی 3
محمددانیال دباغچی 3
سیدسهیل ذبیحی 3
پارسا سوری 3
امیرمحمد صوفی 3
ایلیا ضیغمی 3
سبحان قهرمانی زهرائی 3
علیرضا لازمی 3
سیدعرفان مرتضوی نصیری 3
آرمان مفیدی ذاتی 3
امیرمحمد مقصودی 3
حسام خشه چی 4
شادمهر شفیعی 4
محمدصالح عباس زاده زشكی 4
آروین لاله 4
سیدامیرحسین مدنی زاده 4
یاشار مرادی عربلوی بیشه 4
ماهان مقدسی 4
امیرمحمد ناظمی 4
محمدابراهیم اصغری نژادكارگر 4
میلاد میرزائی 4
صابر ناصرپوربروجنی 4
علیرضا اسماعیلی جندابه 5
مصطفی اكبری 5
امیرپارسا انصاریان شهری 5
حسین بشیری 5
متین تورجی زاده 5
امیرمحمد جهان نجاتی 5
محمدصالح چهاردولی 5
امیرعلی حاجی قاسم 5
محمدمتین خداجو 5
محمدعلی خوشبوئی 5
اشكان رعیت 5
آرش گل خندانیان 5
حمیدرضا مجیدی 5
محمدمهدی قهرمانی 5
متین محمدعلی پوراهری 5
امیرعباس نادری 5
محمدامین بیرانوند 6
محمدحسین جلالی 6
آروین شایافر 6
امیرمهدی غلامی دمقی 6
محمدرضا قمشه ء 6
امیرمحمد محبی نژاد 6
امیرعلی مزرعه فراهانی 6
مهران ابراهیمی 6
پارسا احمدی 7
محمدپرهام اخلاقی 7
علیرضا پورشفیعی اسفندآبادی 7
محمدمبین جمیلی دینه كبودی 7
امیرحسین حجتی 7
بردیا رسولی 7
عرشیا زندیان راد 7
عرفان سمائی 7
علی شرقی 7
پرهام شكری 7
ارشیا فتح آبادی 7
سینا قاسمی ماربینی 7
امیرپارسا مقتصدی 7
یزدان نظری 7
یاسین چهرزاده 7
علی اصغر دماوندی 7
امیرمهدی ابوطالب 8
آرین ایروانی 8
حسین بردبارحقیقی ثابت 8
مسعود ثروتی 8
سامیار راستاد 8
سیدعلی عیسی زاده 8
محمدرضا قربانی 8
ماهان قیومیان 8
رضا محسن پور 8
امید وهاب آهاری 8
محمدعرفان نودهء 8
حسین اشكورحیدری 9
امیرعلی آزادی 9
پرهام بنیادی 9
كیان چراغی 9
علیرضا ربیعی 9
امین فارسی 9
مهدی رهبری 9
ابوالفضل جعفری 10
پویا شریف بیگدلی 10
محمدحسین شهریاری مزرعه شاهی 10
محمدامین علی پور 10
امیررضا فرمان بردار 10
ارشیا محمدعلی 10
طه وفائی 10
آریا حیدری 10
علیرضا صمدزاده طرقی 10
امیررضا رحمانی 11
محمدرضا اولادقره گوز 11
امیرعلی چراغی 11
سیدعرشیا حسینی 11
امیرعلی خانی بجدنی 11
محمدامین سلیمی مقدم 11
ایلیا شاهمیرزائی 11
امیرمحمد محمدی گم یك 11
فهام هادئی 11
مهدی زمانی 11
آرش سیاحی گرگری 12
فرزان علی محمدی 12
امیرحسین محمدطاهری 12
عرفان نبوره اصل 12
ایلیا یاوری بجستانی 12
پرهام زادخشنود 12
امیرطاها قره نژاد 12
علی حبیبی 13
شروین ساقریچیان 13
پرهام فتاحی اردكانی 13
متین فرامرزی 13
پارسا همتی 13
بردیا زمانی 13
محمدجواد بهلولی فتوت 14
محمدیاسین رجبیان 14
علیرضا شجری 14
امیررضا طاهرنژادگتابی 14
امیرعلی طحانیان 14
امیرحسین مرغزاری 14
ارشیا طایفه 15
امیرعلی عالی فكر 15
محمدعلی محمودی 15

 

نفرات برتر آزمون جامع شماره 2 پایه نهم

امکانات مدرسه

ویژگی های مدرسه

کلاس های هـــــــوشمند، آزمـــــــایشگاه ، کتـــــــابخانه ، نمـــــازخانه، مدرسین مجــرب، محیطی ســالم و علمی

 

امکانات وب سایت

آخرین اخبـار علمی روز و اطلاعیه، آزمـون های آنلاین، ارائه نمرات کلاسی دانش آمـوزان، نمایش دانش آموزان بـرتر کلاسی به صـورت مـاهانه، نمونـه سـوالات، تماس با مشاور و مدیریت، پرسش و پاسخ اینترنتی

ارتباط با مسئولین دبیرستان

در صورتیکه سوالی از مسئولین دبیرستان دارید که باید به آن پاسخ داده شود . از قسمت پرسش و پاسخ واقع در صفحه اصلی سایت ،منوهای افقی استفاده کنید

آمار بازدید
خلاصه آمار بازدید


تعداد کاربر آنلاین :  379 نفر
تعداد بازدید :  820812 نفر
   ممتازین
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   پارسا علی قارداشی
رشته:   کلاس: 701 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدجواد رضائی سراجی
رشته:   کلاس: 701 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   سام جهانشاهی
رشته:   کلاس: 701 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   ایلیا حیدری
رشته:   کلاس: 701 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرمحمد امینی آبچوئیه
رشته:   کلاس: 701 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   مبین خزائی
رشته:   کلاس: 702 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدمهدی نعیمی جاوید
رشته:   کلاس: 702 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرحسین گرانمایه زارع
رشته:   کلاس: 702 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   سروش کرمی
رشته:   کلاس: 702 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   ابوالفضل گواهی دوست
رشته:   کلاس: 702 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرمحمد محمودی علی آبادی
رشته:   کلاس: 703 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   آبتین سلامت
رشته:   کلاس: 703 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   ابوالفضل ناصری
رشته:   کلاس: 703 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرمحمد جهانشاه
رشته:   کلاس: 703 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   سیدرضا موسوی
رشته:   کلاس: 703 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرعلی جعفرپور کری بزرگ
رشته:   کلاس: 704 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   آرمان ابوذری
رشته:   کلاس: 704 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   سامان حلاجی
رشته:   کلاس: 704 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرحسین اسماعیلی
رشته:   کلاس: 704 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرعباس ابوطالبی نائینی
رشته:   کلاس: 704 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرحسین بیابانی الکران
رشته:   کلاس: 705 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   مبین نورمحمدی
رشته:   کلاس: 705 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیررضا عبدی
رشته:   کلاس: 705 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرمحمد یحیائی
رشته:   کلاس: 705 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   پدرام ایلبیک بهرام آبادی
رشته:   کلاس: 705 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدحسین فرخاری
رشته:   کلاس: 706 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   علی رضا جعفری
رشته:   کلاس: 706 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   علی بایرام زاده وایقان
رشته:   کلاس: 706 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   متین منصوری
رشته:   کلاس: 706 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرعلی سروش علی آبادی
رشته:   کلاس: 706 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   احسان فروتنی
رشته:   کلاس: 801 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرمحمد مقصودی
رشته:   کلاس: 801 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   سبحان قهرمانی زهرائی
رشته:   کلاس: 801 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدامین بیرانوند
رشته:   کلاس: 801 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدعلی خوشبوئی
رشته:   کلاس: 801 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   یاسین چهرزاد
رشته:   کلاس: 801 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمددانیال دباغچی
رشته:   کلاس: 802 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   ماهان آرمان مجد
رشته:   کلاس: 802 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرعلی نصراللهی
رشته:   کلاس: 802 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   پویا شریف بیگی
رشته:   کلاس: 802 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   ایلیا قاسمی
رشته:   کلاس: 802 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   اشکان رعیت
رشته:   کلاس: 802 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرعلی طحانیان
رشته:   کلاس: 802 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   مصطفی اکبری
رشته:   کلاس: 803 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   ایلیا ضیغمی
رشته:   کلاس: 803 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   علیرضا لازمی
رشته:   کلاس: 803 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   آرمان مفیدی ذاتی
رشته:   کلاس: 803 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   ماکان مرزبان
رشته:   کلاس: 803 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدامین نوروز
رشته:   کلاس: 803 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدحسین شهریاری مزرعه شاهی
رشته:   کلاس: 803 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   کیارش داودآبادی فراهانی
رشته:   کلاس: 803 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   ارشیا علی اکبری
رشته:   کلاس: 803 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   علی اصغر دماوندی
رشته:   کلاس: 803 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   حسام الدین بدری
رشته:   کلاس: 804 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   علی رستگار
رشته:   کلاس: 804 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   متین رضاخانی
رشته:   کلاس: 804 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   متین فرامرزی
رشته:   کلاس: 804 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   عرشیا زندیان راد
رشته:   کلاس: 804 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   مسعود ثروتی
رشته:   کلاس: 805 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   سیدعرفان مرتضوی نصیری
رشته:   کلاس: 805 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدحسین جلالی
رشته:   کلاس: 805 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   یاشار مرادی عربلوی بیشه
رشته:   کلاس: 805 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدصالح اصغری
رشته:   کلاس: 805 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   سیددانیال میری قلعه سری
رشته:   کلاس: 806 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرحسین حجتی
رشته:   کلاس: 806 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   سروش ادریسی
رشته:   کلاس: 806 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدمتین خداجو
رشته:   کلاس: 806 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   علیرضا پورشفیعی اسفند آبادی
رشته:   کلاس: 806 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدطه عبدی
رشته:   کلاس: 901 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   پارسا بیگی
رشته:   کلاس: 901 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرمحمد جعفری
رشته:   کلاس: 901 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرحسام اخوان پور
رشته:   کلاس: 901 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرمحمد ترک پور
رشته:   کلاس: 901 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   صالح علیقلی زاده کهریز
رشته:   کلاس: 901 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   کیارش شکوری صومعه
رشته:   کلاس: 902 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   علی هدایتی نیا
رشته:   کلاس: 902 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   نیما جعفری
رشته:   کلاس: 902 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   ارشیا خوش احوال
رشته:   کلاس: 902 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرمحمد زینعلی
رشته:   کلاس: 902 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   احسان رضوی
رشته:   کلاس: 902 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   طاها ریاضتی
رشته:   کلاس: 903 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   آرین قجاوند
رشته:   کلاس: 903 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   علی عسکری
رشته:   کلاس: 903 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   رادین ادیب
رشته:   کلاس: 903 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   سورنا گودرزی
رشته:   کلاس: 903 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدسپهر وفادار
رشته:   کلاس: 903 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدعماد خوشنویسان
رشته:   کلاس: 903 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدحسن یوسفی یوسف آبادی
رشته:   کلاس: 904 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   رامان قنبری
رشته:   کلاس: 904 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   مهدی انصافی
رشته:   کلاس: 904 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   متین میرزائی
رشته:   کلاس: 904 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   ایلیا عباسیان
رشته:   کلاس: 904 رتبه: 5
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیرعلی شهبازی نیک کند
رشته:   کلاس: 905 رتبه: 1
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   امیررضا دانشور
رشته:   کلاس: 905 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   مانی سپیده دم
رشته:   کلاس: 905 رتبه: 2
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمدحسام عبداللهی
رشته:   کلاس: 905 رتبه: 3
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   پوریا فراهانی
رشته:   کلاس: 905 رتبه: 4
ممتاز درسی نوبت اول
نام:   محمد کیائی ها
رشته:   کلاس: 905 رتبه: 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمد جواد رضائی سراج
رشته:   کلاس 701 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پارسا علی قارداشی
رشته:   کلاس 701 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   مازیار صمدزاده طرقی
رشته:   کلاس 701 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پوریا گلبابائی
رشته:   کلاس 701 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد امینی آبچوئیه
رشته:   کلاس 701 رتبه4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   مجتبی امیرسرداری
رشته:   کلاس 701 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   سام جهانشاهی
رشته:   کلاس 701 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   مبین خزائی
رشته:   کلاس 702 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   سروش كرمی
رشته:   کلاس 702 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   بردیا مؤید
رشته:   کلاس 702 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امین افشاری
رشته:   کلاس 702 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   كیارش امیران
رشته:   کلاس 702 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدصالح واحدپرست
رشته:   کلاس 702 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد بهرآبادی
رشته:   کلاس 702 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد محمودی علی آبادی
رشته:   کلاس 703 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   هیراد احدی
رشته:   کلاس 703 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد جهانشاه
رشته:   کلاس 703 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیررضا آفتابی خادر
رشته:   کلاس 703 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدصدرا اصغری
رشته:   کلاس 703 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پارسا استرآبادی
رشته:   کلاس 703 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   آبتین سلامت
رشته:   کلاس 703 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   ابوالفضل ناصری
رشته:   کلاس 703 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   آرمان ابوذری
رشته:   کلاس 704 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرحسین اسماعیلی
رشته:   کلاس 704 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرعلی جعفرپوركری بزرگ
رشته:   کلاس 704 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   سامان حلاجی
رشته:   کلاس 704 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدامین محمدیان
رشته:   کلاس 704 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرعباس ابوطالبی نائینی
رشته:   کلاس 704 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدطاها سمیعی
رشته:   کلاس 704 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیررضا عبدی
رشته:   کلاس 705 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پدرام ایلبیك بهرام آبادی
رشته:   کلاس 705 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرحسین بیابانی الكران
رشته:   کلاس 705 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد یحیائی
رشته:   کلاس 705 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   مبین نورمحمدی
رشته:   کلاس 705 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدحسین فرخاری
رشته:   کلاس 706 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   علی بایرام زاده وایقان
رشته:   کلاس 706 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   متین منصوری
رشته:   کلاس 706 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   مانی امینی
رشته:   کلاس 706 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   رهام خسرویان عرب
رشته:   کلاس 706 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   احسان فروتنی
رشته:   کلاس 801 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدامین بیرانوند
رشته:   کلاس 801 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   حمیدرضا مجیدی
رشته:   کلاس 801 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد مقصودی
رشته:   کلاس 801 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امید وهاب آهاری
رشته:   کلاس 801 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیررضا فرمان بردار
رشته:   کلاس 801 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   سبحان قهرمانی زهرائی
رشته:   کلاس 801 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   ماهان آرمان مجد
رشته:   کلاس 802 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرعلی نصراللهی
رشته:   کلاس 802 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمددانیال دباغچی
رشته:   کلاس 802 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   اشكان رعیت
رشته:   کلاس 802 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرحسین قیاسی
رشته:   کلاس 802 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدشایان احمدی یركی
رشته:   کلاس 802 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   سبحان انعامی عراقی
رشته:   کلاس 802 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پیمان حاجی طرخانی
رشته:   کلاس 802 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   ایلیا قاسمی
رشته:   کلاس 802 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   آرمان مفیدی ذاتی
رشته:   کلاس 803 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   ارشیا علی اكبری
رشته:   کلاس 803 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   علی اصغر دماوندی
رشته:   کلاس 803 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   علیرضا لازمی
رشته:   کلاس 803 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پارسا تركاشوندمرادآبادی
رشته:   کلاس 803 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدامین نوروز
رشته:   کلاس 803 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   حسام الدین بدری
رشته:   کلاس 804 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   كیان چراغی
رشته:   کلاس 804 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   متین رضاخانی
رشته:   کلاس 804 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   علی رستگار
رشته:   کلاس 804 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرعلی مزرعه فراهانی
رشته:   کلاس 804 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرعلی خانی بجدنی
رشته:   کلاس 804 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   متین فرامرزی
رشته:   کلاس 804 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیریوسف جوکار
رشته:   کلاس 804 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   سیدعرفان مرتضوی نصیری
رشته:   کلاس 805 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدصالح اصغری
رشته:   کلاس 805 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدحسین جلالی
رشته:   کلاس 805 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   ارشیا فتح آبادی
رشته:   کلاس 805 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدمهدی قهرمانی
رشته:   کلاس 805 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرپارسا مقتصدی
رشته:   کلاس 805 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   مسعود ثروتی
رشته:   کلاس 805 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   یاشار مرادی عربلوی بیشه
رشته:   کلاس 805 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   سروش ادریسی
رشته:   کلاس 806 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   سیددانیال میری قلعه سری
رشته:   کلاس 806 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرحسین حجتی
رشته:   کلاس 806 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پارسا سالاروند
رشته:   کلاس 806 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   حسین بشیری
رشته:   کلاس 806 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدمتین خداجو
رشته:   کلاس 806 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   آرین ایروانی
رشته:   کلاس 806 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پارسا سوری
رشته:   کلاس 806 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   آرش گل خندانیان
رشته:   کلاس 806 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   علیرضا پورشفیعی اسفندآبادی
رشته:   کلاس 806 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پارسا بیگی
رشته:   کلاس 901 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدطه عبدی
رشته:   کلاس 901 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   صالح علیقلی زاده كهریز
رشته:   کلاس 901 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   سیدبنیامین روحانی
رشته:   کلاس 901 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد جعفری
رشته:   کلاس 901 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پارسا بیدهندی
رشته:   کلاس 902 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد زینعلی
رشته:   کلاس 902 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   علی هدایتی نیا
رشته:   کلاس 902 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   پارسا كلاتهء
رشته:   کلاس 902 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   كیارش شكوری صومعه
رشته:   کلاس 902 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   احسان رضوی
رشته:   کلاس 902 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   طاها ریاضتی
رشته:   کلاس 903 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدطاها درفشی چهارطاق
رشته:   کلاس 903 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   آرین قجاوند
رشته:   کلاس 903 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   علی عسكری
رشته:   کلاس 903 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امید ابراهیمی
رشته:   کلاس 903 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   بنیامین آزادی
رشته:   کلاس 903 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   رادین ادیب
رشته:   کلاس 903 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   ایلیا كیامرثی
رشته:   کلاس 903 رتبه 5
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدمتین قهرمانی
رشته:   کلاس 904 رتبه 1
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   سامان میری كورعباسلو
رشته:   کلاس 904 رتبه 2
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   مهدی انصافی
رشته:   کلاس 904 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   رامان قنبری
رشته:   کلاس 904 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   محمدحسن یوسفی یوسف آبادی
رشته:   کلاس 904 رتبه 3
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   امیرحسین شیدائی
رشته:   کلاس 904 رتبه 4
ممتاز درسی میان نوبت اول
نام:   بنیامین نانكلی
رشته:   کلاس 904 رتبه 5